EventSlider
Nurburgring Nordschleife

Wynajem profesjonalnych symulatorów samochodowych

Szukasz pomysłu na wzbudzenie emocji podczas Twojego eventu? Chcesz, aby Twoja impreza nabrała zupełnie nowego wymiaru, a goście zapamiętali ją na długo? Oferujemy wynajem profesjonalnych symulatorów samochodowych wraz z kompleksową obsługą, które zapewnią uczestnikom niezapomniane wrażenia!

Nasza firma to zespół czynnych pasjonatów motoryzacji i motorsportu, mających wieloletnie doświadczenie w jeździe sportowej zarówno realnej jak i wirtualnej. Swoją pasję i praktykę łączymy z profesjonalnym podejściem do organizacji imprez z wykorzystaniem symulatorów samochodowych.

Nasze symulatory są wyposażone w profesjonalny sprzęt wysokiej klasy, który dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat specjalizacji w świecie wirtualnego motorsportu, został skonfigurowany tak, by zapewniać uczestnikom niesamowite przeżycia i frajdę z jazdy porównywalną do jazdy prawdziwym samochodem wyścigowym!

Skontaktuj się z nami!
Jazdę warto uwiecznić
Nurburgring Nordschleife

Co zyskujesz?

Wyróżnij się na tle konkurencji oferując niezapomniane przeżycia za kierownicą symulatorów. Dzięki nam, Twoje wydarzenie zyska na atrakcyjności, a Ty i Twoja firma na długo zapadniecie w pamięci wszystkich uczestników. Zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki której nie musisz martwić się o nic oprócz dobrej zabawy swoich gości. Skorzystaj z możliwości wynajmu profesjonalnych symulatorów jazdy już dziś!

atrakcyjność imprezy lub stoiska

Nasze symulatory wyścigowe przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie. W połączeniu z naszym doświadczeniem w organizacji eventów, tworzymy wyjątkową atmosferę na imprezie, która zostaje w pamięci uczestników.

integracja zespołu

Jazda na symulatorze wyścigowym to nie tylko indywidualna zabawa, ale także doskonała forma integracji zespołu. Dzięki temu uczestnicy imprezy mogą lepiej się poznać, poprawić komunikację i współpracę w pracy.

zapadnij w pamięci na długo

Wyjątkowe przeżycia za kierownicą naszych symulatorów zapadają w pamięci na bardzo długo. Emocjonujący wyścig, rywalizacja, a może pierwszy kontrolowany poślizg? Tego wszystkiego mogą doświadczyć Twoi goście na Twojej wyjątkowej imprezie!

obsługa na najwyższym poziomie

Nasze doświadczenie to nie tylko liczne wyjazdy na eventy, ale także codzienna obsługa zadowolonych klientów odwiedzających nasze lokale stacjonarne. Cała nasza kadra to doświadczeni kierowcy nie tylko ze świata wirtualnego, ale także realnego.

Skontaktuj się z nami!
Wynajem dla firmy Budmat
Ebisu Minami

Co nas wyróżnia?

RaceSpot powstał dzięki wieloletniej pasji do motoryzacji i motorsportu, którą teraz, przy pomocy najnowszej technologii i możliwości symulatorów, chętnie dzielimy się z innymi. Nasz zespół to grupa pasjonatów i zawodników, mających wieloletnie doświadczenie w startach za kierownicą zarówno prawdziwych jak i wirtualnych samochodów, na zawodach rangi lokalnej jak i krajowej. Dzięki temu, podczas organizacji imprez z wykorzystaniem symulatorów samochodowych, każdy, kto zasiada za kierownicą naszych urządzeń może liczyć na pełne wsparcie w kwestii zarówno obsługi symulatora, jak i wiedzy i praktyki na temat techniki jazdy drogowej i wyczynowej. Dzięki temu każdy uczestnik Twojego wydarzenia może nie tylko zapamiętać je jako doskonałą zabawę, ale dodatkowo wyciągnie z niej dużo wiedzy i doświadczenia na temat panowania nad samochodem.

Skontaktuj się z nami!
Odcinek specjalny

Zaufali nam:

Nurburgring Nordschleife

Umów się na wynajem już dziś!

Chętnie wysłuchamy Twoich sugestii co do formy wykorzystania naszych symulatorów na Twojej imprezie. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz, korzystając z poniższego formularza mailowego:

Bądźmy w kontakcie

Email:

kontakt@racespot.pl

Telefon:

889-414-953

514-788-889

    Nasze media społecznościowe