Szkolenia
24 stycznia 2019
Show all

Racing Trophy by RallyShop.pl - 4 runda


Wraz z RallyShop.pl zapraszamy na wyścigowy cykl w RaceSpot!
Przed Wami 6 ekscytujących rund, na każdej dwa różne samochody, dwa różne tory i dwa wyścigi z osobnymi kwalifikacjami.
Na każdą z rund RallyShop.pl oraz pozostali sponsorzy i partnerzy przygotowali dla Was nagrody, a na koniec cyklu prawdziwa petarda! 10 okrążeń w BMW M4 Performance od Kipard Sports Cars Rental po Tor Łódź
Jeśli chcesz podjąć rękawicę, zapraszamy już 14 kwietnia na I rundę zawodów. Udamy się do naszych zachodnich sąsiadów, by na torze Hockenheimring Baden-Württemberg dosiąść dwóch pięknych wyścigowych samochodów - starego i nowego Porsche 911 RSR!

Koszt udziału w zawodach to 40 zł. Dla wszystkich zapisanych z opłaconym wpisowym, dowolna ilość treningów w cenie 25 zł za godzinę
Obowiązkowo prosimy o zapoznanie się z regulaminem

Jeśli chcesz dołączyć jako partner do naszych zawodów - odezwij się!

A gdyby tak wakacje w RaceSpot pożegnać zawodami za kierownicą auta bez dachu?

🤔Do tego drogą wzdłuż morza kaspijskiego? Słońce 🌞, morska bryza 🌊, wiatr we włosach... Widzicie to oczami wyobraźni?
Przez najbliższe dwa tygodnie (do 1 września włącznie) walczymy o jak najlepszy czas na trasie wzdłuż kazachstańskiej riviery, za kierownicą Ferrari 488 Spider. Koszt udziału w zawodach w ramach regularnych jazd wg cennika.
Nagrody?
🥇 I miejsce - ekipa Car-House przygotowała specjalną nagrodę! Mycie samochodu, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, a potem zabezpieczenie auta woskiem! Koszt takiego pakietu to ponad 200 zł!
🥈 II miejsce - najnowsza książka Sobiesława Zasady - Szerokiej Drogi - Zostań Kierowcą Doskonałym
🥉 III miejsce - voucher na 2 godziny jazdy na naszych symulatorach

Kolejny raz, wraz z restauracjami King Kong, siecią Sushi Kushi Łódź Bałuty, oraz Gokart Arena ŁÓDŹ zapraszamy na Turniej Par do RaceSpot!


Tym razem, przez najbliższe trzy tygodnie - do końca lipca, ścigamy się za kierownicą Renault Megane RS - to mocne przednionapędowe auto, które potrafi zaskoczyć! Francuskim autem mierzyć będziemy się na austriackim torze Red Bull Ring, po jego najkrótszej konfiguracji. Podobnie jak poprzednim razem, wynikiem drużyny, na którą składa się para, będzie suma najszybszych okrążeń! To właśnie z tym wynikiem lądujecie na naszej tablicy.
Trzy najszybsze pary po 3 tygodniach wychodzą od nas z nagrodami. 1 i 2 miejsce zgarnia zaproszenie do restauracji King Kong lub Sushi Kushi (zwycięzcy mają prawo wyboru). Za 3 miejsce podwójne zaproszenie do Gokart Arena ŁÓDŹ oraz na nasze symulatory!
Korzystamy z manualnej skrzyni biegów w układzie H, oraz systemu ABS. Ustawienia kontroli trakcji wg własnego upodobania.
Jeździmy w sesjach po 30 minut na jednym torze. Można wielokrotnie powtarzać i próbować poprawić swoje czasy.
Koszt udziału w zawodach zgodny z naszym regularnym cennikiem: 1 sesja 30 - 19 zł od osoby 2 sesje po 30 minut - 35 złotych od osoby
Zabieramy swoje drugie połówki i widzimy się na Rewolucji!
P.S. Facebook nie pozwala organizować wydarzeń dłuższych niż 14 dni, stąd w wydarzeniu widnieje data zakończenia 24 lipca. Spróbujemy to edytować za tydzień, tak by była jasność, że jeździmy do środy 31 lipca!!

Driftowe wtorki w RaceSpot


Powracamy z tanim lataniem bokiem co wtorek!
Jeżeli lubisz drift, a nie zawsze masz partnera do wspólnej jazdy bokiem, przyjdź do nas właśnie we wtorek! Tego dnia kładziemy nacisk na drift, dzięki czemu na pewno znajdziesz kogoś do wspólnej zabawy. Tylko we wtorki specjalna oferta dla osób lubiących polatać bokiem - dla każdego kto przyjdzie do nas na drift specjalna cena 29pln za godzinę!*

Do zobaczenia!
*promocje nie łączą się

Już w niedzielę 24 marca, inauguracyjna runda #JBB Virtual Drift Challenge w RaceSpot - Granie w Ściganie!

Wraz z Mateusz "Mates" Woskresiński i JBB Motorsport szykujemy cykl 5 rund, gdzie nagrodą główną będzie Drift TAXI z zawodnikiem JBB Motorsport na wybranej rundzie DMP lub Drift OPEN

Szykujcie się!

I Runda odbędzie się na znanym z serii Drift Masters Grand Prix, torze Biķernieku trase na Łotwie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem

Dziękujemy za wsparcie paczką aut i torów Drift Corner Grand Prix, a także sponsorom Kino Bodo, Gokart Arena ŁÓDŹ Jeśli chcesz dołączyć jako partner do naszych zawodów - odezwij się!

Już 10-go lutego 2019 roku w RaceSpot w Łodzi odbędą się kolejne zawody z dyscypliny, która łączy rajdy i wyścigi w jednym!


Rallycross, czyli szybkie wyścigi na krótkich torach pokrytych częściowo asfaltem, częściowo szutrem, a często także z widowiskowymi hopami! Do tego potężne samochody o mocy 600KM, przekazywanej na wszystkie cztery koła. Zacięta walka i widowiskowość gwarantowane!
Tym razem rywalizacja odbędzie się na angielskim torze Lydden Hill, znanym m.in. z serii Top Gear. Jak zawsze zawodnicy zmierzą się tego dnia w biegach kwalifikacyjnych i finałach na każdej konfiguracji trasy.

Do zawodów może przystąpić maksymalnie 12 osób, dlatego decydować będzie kolejność wpłat wpisowego. Każdy zgłoszony zawodnik, po opłaceniu wpisowego, ma możliwość treningu w promocyjnej cenie, dowolną ilość razy aż do zawodów.

Każdy chętny uczestnik może zgłaszać swój udział w zawodach pod tym postem, w wiadomości prywatnej, telefonicznie, lub osobiście w lokalu.